POLECAMY: „Być dobrą dla siebie” – warsztaty pracy z ciałem dla kobiet
POLECAMY: „Być dobrą dla siebie” – warsztaty pracy z ciałem dla kobiet

POLECAMY: „Być dobrą dla siebie” – warsztaty pracy z ciałem dla kobiet

Serdecznie polecamy drogim Paniom – z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet –  warsztaty pracy z ciałem pt. „Być dobrą dla siebie”, które w Nysie, w dniach 18-20 marca 2022 r. poprowadzi pani Danuta Dybowska, psychoterapeuta DMT (terapia ruchem i tańcem). Współorganizatorkami wydarzenia są specjalistki, zaangażowane w nasze duszpasterstwo.

Kiedy? 18-19-20 marca 2022
Gdzie? Nysa, Budynek ZAZ ul. Grodkowska 57 (wygodny parking)

Rozkład zajęć:

  • piątek 18.00-20.30
  • sobota 9.30-16.00
  • niedziela 9.30-13.00

Posiłki w indywidualnym zakresie
(czas na przerwę od ok. godz. 13.15 do godz. 14.30)

Co wziąć ze sobą?
Karimatę, wygodny, sportowy strój.

Cena za 3-dniowy warsztat – 350 zł (w sumie za 12 godzin zajęć).
Grupa to 10 uczestniczek.
Zapisy pod nr tel. 668 569 363.

Decyduje kolejność zgłoszeń i opłacenie zajęć,

OPIS  WARSZATÓW:

Spotykając się z kobietami często słyszę jak pragną żyć w zgodzie z sobą samą, jak chcą być dla siebie dobre i wyrozumiałe, ale często pochłania je gonitwa trosk o dom, rodzinę, pracę. Żyją często w napięciu związanym z poczuciem, że nie mają na nic czasu, więc tym bardziej nie mają go dla siebie. Zdarza mi się słyszeć też od niektórych kobiet jak delektują się chwilą poświęconą sobie samej. Powstaje pytanie od czego i od kogo to zależy, aby być dla siebie dobrą?

Zapraszam na warsztaty, podczas których będziemy aktywnie poszukiwać odpowiedzi na pytanie jak być dla siebie dobrą, jak dbać o taką postawę wobec siebie, zapraszam do spotkania w kręgu kobiet reflektujących swoje życie. Drogą do poznania siebie i innych będzie praca z ciałem, taniec i ruch.

Te warsztaty dla Ciebie, jeśli…

  • nie wiesz jak żyć w zgodzie ze sobą,
  • masz trudność, aby nawiązać dobry kontakt ze swoim ciałem (np. nie czujesz swojego ciała, czujesz tylko zmęczenie, masz problem ze snem itd.),
  • potrzebujesz zrobić krok (pierwszy albo kolejny), aby zadbać o siebie w sferze fizycznej, psychicznej, duchowej,
  • chcesz się nauczyć jak rozpoznawać, co jest dla Ciebie dobre, co Ci służy a co obciąża.

Kilka słów o prowadzącej:

Nazywam się Danuta Dybowska, jestem pedagogiem, doradcą psychologicznym, psychoterapeutą DMT (terapia tańcem i ruchem) oraz certyfikowanym Providerem metody TRE®️ (ćwiczenia polegające na uwalnianiu napięć z ciała). Od wielu lat pracuję z kobietami, które doświadczyły przemocy, zaniedbania, różnego rodzaju strat, z osobami, które potrzebują poznać i zaakceptować swoje ciało, wyrazić emocje.

Pracuję również z osobami ze skłonnościami depresyjnymi, aby przez ciało i ruch mogły uruchomić siłę i energię płynącą z ciała.

Podczas warsztatów zaproszę Cię do odkrywania relacji między ciałem a emocjami za pomocą takich metod jak m.in.: DMT (psychoterapia tańcem i ruchem), TRE®️ (metoda uwalniania stresu i napięć z ciała), improwizacja ruchowa, refleksja osobista, praca z metaforą, dzielenie się własnym doświadczeniem w kręgu kobiet. 

Danuta Dybowska

Więcej o prowadzącej można przeczytać na jej stronie
www.danutadybowska.pl