WARSZTATY DLA NARZECZONYCH, ZAKOCHANYCH I MŁODYCH MAŁŻEŃSTW
WARSZTATY DLA NARZECZONYCH, ZAKOCHANYCH I MŁODYCH MAŁŻEŃSTW

WARSZTATY DLA NARZECZONYCH, ZAKOCHANYCH I MŁODYCH MAŁŻEŃSTW

Przygotowujesz się do ślubu? Albo tworzysz świeżo upieczone małżeństwo? Masz za sobą nauki przedmałżeńskie, albo jesteś przed nimi i masz poczucie, że potrzebujesz czegoś „więcej”? Szukasz sposobu na to, jak bardziej poznać i zrozumieć Twoją „drugą połówkę”? Jesteś zakochany i chcesz pogłębić swoje relacje?

Mamy dla Ciebie propozycję! Zapraszamy Cię na warsztaty dla narzeczonych, zakochanych i młodych małżeństw pt. „LevelUp!”. To 12 spotkań, prowadzonych w formule małej grupy (maksymalnie 7 par i prowadzący), podczas których będziesz mógł wraz z ukochanym/ukochaną lepiej odkryć wartość małżeństwa.

Razem będziemy poszukiwać pomysłów na jeszcze lepsze poznanie siebie. Odkryjemy jak lepiej się komunikować i jak sprawić, żeby Wasza więź stawała się coraz silniejsza. I wreszcie – spróbujemy razem odszukać odpowiedzi, jak na co dzień odkrywać odwieczny plan Pana Boga na Waszą małżeńską/narzeczeńską/zakochaną relację?

Pierwsza edycja warsztatów „LevelUp!” rozpocznie się 23 marca 2022 r. o godz. 19:00 w Ośrodku Promocji, Edukacji i Terapii Rodzin w Nysie (48-300 Nysa, ul. Emilii Gierczak 2, budynek Diecezjalnego Domu Formacyjnego). Spotkania będą odbywać się przez 12 tygodni, co środę, zawsze o tej samej porze. Jeden warsztat to około 2-godzinne spotkanie. Ostatni – dodatkowy 13. warsztat będzie miał formę wyjazdową (szczegóły na pierwszym spotkaniu).

Udział w warsztatach „LevelUp!” jest bezpłatny. Zapisy na pierwszą edycję odbywają się przez formularz internetowy i trwają do 21 marca 2022 r.  – liczba miejsc ograniczona. ZAPISY – Kliknij tutaj!

Terminy kolejnych spotkań w ramach pierwszej edycji „LevelUp!”:
23 marca, 30 marca, 6 kwietnia, 13 kwietnia, 27 kwietnia, 4 maja, 11 maja, 18 maja, 25 maja, 1 czerwca, 8 czerwca, 15 czerwca, 22 czerwca 2022 (dodatkowy – 13. wyjazdowy warsztat).

Warsztaty „LevelUp!” prowadzić będzie ks. Tomasz Gajda
– duszpasterz rodzin rejonu nyskiego, doktor nauk teologicznych (praca doktorska na temat towarzyszenia małżonkom w stadium „pustego gniazda”), absolwent Studium Pomocy Psychologicznej dla Par I stopnia w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie, w trakcie szkolenia II stopnia. Ukończył ponadto Studium Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej oraz szkolenie podstawowe w metodzie NEST – pomocy terapeutycznej dla osób dotkniętych traumatycznymi doświadczeniami (New Experience for Survivors of Trauma).

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania?
Zadzwoń – tel.: 504-124-036 lub napisz – e-mail: t.gajda@dfoz.pl

______________________________
PS. Jako, że warsztaty „Level Up” pogłębiają m.in. treści związane z tematyką nauk przedmałżeńskich, to po warsztatach możesz uzyskać zaświadczenie o ukończeniu nauk przedmałżeńskich, które jest honorowane w całej Metropolii Górnośląskiej (diecezji opolskiej, diecezji gliwickiej i archidiecezji katowickiej).

Zdjęcie na plakacie autorstwa Erwans Socks z Pexels