JESIENNA EDYCJA WARSZTATÓW DLA MŁODYCH MAŁŻEŃSTW I NARZECZONYCH „LEVELUP!”
JESIENNA EDYCJA WARSZTATÓW DLA MŁODYCH MAŁŻEŃSTW I NARZECZONYCH „LEVELUP!”

JESIENNA EDYCJA WARSZTATÓW DLA MŁODYCH MAŁŻEŃSTW I NARZECZONYCH „LEVELUP!”

Przygotowujesz się do ślubu? Albo tworzysz świeżo upieczone małżeństwo? Masz za sobą nauki przedmałżeńskie, albo jesteś przed nimi i masz poczucie, że potrzebujesz czegoś „więcej”? Szukasz sposobu na to, jak bardziej poznać i zrozumieć Twoją „drugą połówkę”? Chcesz pogłębić Waszą relację?

Mamy dla Ciebie propozycję! Zapraszamy Cię na warsztaty dla narzeczonych i młodych małżeństw pt. „LevelUp!”. To 13 spotkań, prowadzonych w formule małej grupy (maksymalnie 7 par i prowadzący), podczas których będziesz mógł wraz z ukochanym/ukochaną lepiej odkryć wartość małżeństwa.

Przeczytaj opinie uczestników pierwszej edycji LevelUp! – kliknij tutaj.

Razem będziemy poszukiwać pomysłów na jeszcze lepsze poznanie siebie. Odkryjemy jak lepiej się komunikować i jak sprawić, żeby Wasza więź stawała się coraz silniejsza. I wreszcie – spróbujemy razem odszukać odpowiedzi, jak na co dzień odkrywać odwieczny plan Pana Boga na Waszą małżeńską/narzeczeńską/zakochaną relację?

Trzecia edycja warsztatów „LevelUp!” rozpocznie się w październiku 2023 w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej DFOŻ w Nysie (48-300 Nysa, ul. Emilii Gierczak 2, budynek Diecezjalnego Domu Formacyjnego). Spotkania będą odbywać się przez 13 tygodni, co wtorek lub środę, zawsze o tej samej porze. Jeden warsztat to około 2-2,5-godzinne spotkanie. Ostatni, dodatkowy 13. warsztat będzie miał formę wyjazdową (szczegóły na pierwszym spotkaniu).

Udział w warsztatach „LevelUp!” jest bezpłatny. Zapisy na drugą edycję odbywają się przez formularz internetowy i trwają do 15 października 2023 r.  – liczba miejsc ograniczona. UWAGA! DATA PIERWSZEGO SPOTKANIA ZOSTANIE USTALONA WSPÓLNIE PO ZAPISANIU SIĘ MIN. 3 PAR (skontaktujemy się telefonicznie).

Daty poszczególnych spotkań zostaną ustalone na pierwszym spotkaniu.

Warsztaty „LevelUp!” prowadzić będzie ks. dr Tomasz Gajda – duszpasterz rodzin Rejonu Nyskiego, absolwent Studium Pomocy Psychologicznej dla Par I i II stopnia w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. Ukończył Studium Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej oraz szkolenie podstawowe w modalności NEST – pomocy terapeutycznej dla osób dotkniętych traumatycznymi doświadczeniami (New Experience for Survivors of Trauma).

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania?
Zadzwoń – tel.: 504-124-036 lub napisz – e-mail: t.gajda@dfoz.pl

______________________________
PS. Jako, że warsztaty „Level Up” pogłębiają m.in. treści związane z tematyką nauk przedmałżeńskich, to po warsztatach możesz uzyskać zaświadczenie o ukończeniu nauk przedmałżeńskich, które jest honorowane w całej Metropolii Górnośląskiej (diecezji opolskiej, diecezji gliwickiej i archidiecezji katowickiej).